חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסקס בירידה

בסד

 

 

שלושים ואחד אחוזים מצעירי אמריקה מדווחים שלא קיימו יחסים במשך שנה או יותר.

גם בארץ המצב לא הרבה יותר טוב. יוצאים בשאלה, שסוברים שימצאו את תענוגות החיים בעולם החילוני, מופתעים לגלות אחר תקופה, שהעסק הוא די יבש. יתכן ואתה אפילו חי עם בחורה, ואתה לא מקיים יחסים איתה, מחמת סוגים שונים של בעיות דיכאוניות וכדומה.

ירידה עצומה בקיום יחסים בשני העשורים האחרונים.

מה קורה כאן?

יצר המין הוא היצר החזק ביותר במין האנושי, ואם זה הולך ויורד, סימן שמצבו של האדם בירידה איכותית, מבחינה פיזית, ובעיקר מבחינה נפשית.

הסיבה היא – היות והכל מותר, ממילא אין בזה שום טעם. שבעים אחוז מהכניסות במדיות הן לאתרי אינטרנט, צפייה מתמידה בפורנו מעוותת לחלוטין את אפשרות היחסים הנורמליים של גבר עם אשה.

גם החתונות במצב ירידה טוטאלית, ירידה של 23 אחוזים בקרב זוגות שמתחתנים, לעומת זאת עליה חדה בקרב אלו שחיים ללא חתונה.

מה זה אומר? אם הכל מותר, והכל בנוי על יצריות בעצם, גבר יודע שבת זוגו בלי בעיה יכולה להיות עם גברים נוספים, כי אין מה שמגביל אותה באמת, וכל אשה יודעת שבן זוגה יכול להיות עם נשים רבות נוספות. א”כ אין שום נאמנות, וזה מוריד לגמרי את החשק.

הרווקים והרווקות יוצאים מידי ערב לשחר לטרף, מסיבות, בארים, פאבים, כמו זאבים היוצאים להשיג את טרפם, לספק את היצר. אבל העסק קשה, לא כ”כ קל תמיד לתפוס טרף ולספק את היצר, המאמץ לעיתים גדול מאד, ההשקעה יותר מידי גדולה – והסיפוק לא כ”כ גדול. הרבה כאבי ראש, ותמורה מועטת.

לעיתים, הוא רוצה סיפוק רגעי, והיא רוצה להקים משפחה, א”כ הוא צריך להעמיד פנים כאילו שהוא רציני, ובעצם רק רוצה לנצל אותה לסיפוקו ותו לא. ואז העניינים מתחילים להסתבך, ולפעמים מגיעים לשימוש בכוח, שהוא פסול לחלוטין. ולפעמים מוכרחים לעשות זאת בתשלום, ואז יש סכנה של מחלה לא נעימה, וכו’.

בקיצור, העסק בתרבות החילונית נראה לא נעים.

לעומת זאת התרבות של התורה היא אחרת לגמרי:

חתונה בגיל צעיר. אינך צריך לצאת לשחר לטרף.

אסור להסתכל על נשים אחרות, חייבת להיות נאמנות לאשתך, וכן נאמנות של אשה לבעלה.

הגבר חייב לחתום על כתובה, שם כתוב בין השאר, שהוא חייב להיות נאמן לה, והוא צריך לדאוג לספק את צרכיה המיניים באופן קבוע. העסק הרבה יותר רגוע וקבוע.

התורה פוסלת קיום יחסים על בסיס יצרי בלבד, התורה מבקשת גם מן הגבר וגם מן האשה, עבודה עצומה, להגיע לאהבה אמיתית אחד כלפי זולתו. שהיחסים לא יהיו בהמיים.

“ואהבת לרעך כמוך” – דבר ראשון בין האיש והאשה.

וכשבונים אהבה ונאמנות, ולא צריך לצאת לשחר לטרף, והכל בבית במנוחה, כמה החיים יפים ורגועים.

התורה אינה לרעת האדם, היא לגמרי לטובתו, המציאות מוכיחה זאת.

הדתיים שעוזבים את הדת, כי נדמה להם שבחילוניות ישיגו יותר סיפוק, באים המספרים הנ”ל ומוכיחים שאינם צודקים.

האושר האמיתי נמצא בחיבור עם האור האלוקי, אין סוף ברוך הוא.

slot qris