חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בחירות אמיתיות

 

מיהו מנהיג אמיתי

המנהיג האמיתי צריך להיות:

  1. אדם שכל חייו נתינה והקרבה לאחרים. ומוכיח זאת לאורך שנים רבות, שלא עמ”נ לקבל פרס. אבל כל מקבלי המשכורות למיניהם, אין להם שייכות לדבר כזה. המנהיג האמיתי רואה לעצמו זכות עצומה לשרת את עם ישראל, ואינו לוקח משכורת מאף אדם. זוהי טעות עצומה לקטלג אדם כאדם מסור וערכי, בין רב, בין ראש ממשלה, בין רופא, באם הוא מקבל כסף עבור עבודתו.
  2. אדם שחי בצניעות מופלגת, ברמת חיים פשוטה ביותר, ומה שיש לו מחלק עם אחרים, לא סיגרים ולא שמפניות, ולא רכבי שרד. אדם שלא מתבייש לנסוע באוטובוס. אדם שלא מבקר בחו”ל, וחופשה עושה בבניאס.
  3. אדם שאינו מחפש כבוד, ואינו מחפש להנהיג, אינו מחפש שימחאו לו כפים, ואינו מחפש רייטינג.
  4. אדם שמנהל את חייו לפי עקרונות התורה והמצוות.
  5. אדם שחי חיי נפש, ולא חיי גוף, אדם שקשור לנשמת התורה, פנימיות התורה, חכמת הקבלה.

 

איך צריך לבחור באמת?
  1. לא צריך לאפשר לכל אחד לגשת להבחר, רק לאדם שהוכיח את עצמו בדברים הנ”ל. צריכה להיות ועדה של צדיקים בלתי תלויה, שהיא תבחן ע”פ הקרטריונים הנ”ל את המועמדים.
  2. הבחירות אינן צריכות להתנהל כמו תאטרון, עם מומחי פרסום ותקשורת, כאילו מוכרים כאן מוצר של שוקולד, אלא מדובר כאן על עתיד העם.
  3. מועמד שיכפיש מועמד אחר, מיד יוצא מן הבחירות.
  4. כל מפלגה צריכה להיות מורכבת גם מגברים וגם מנשים.

 

 

מה העם באמת צריך

העם צריך מנהיגים שינהיגו אותו באמת ובתמים לטובתו, ע”פ התורה הקדושה.

מנהיגים שיתנו דוגמא אמיתית איך מתנהלים חיים של יושרה, אמת, נתינה ללא גבולות.

 

 

איך מאחדים את העם

זו שאלה קשה מאד. צריך חינוך מחדש לאהבת הזולת, לסובלנות והכלה. בדרך הטבע דבר זה הוא בלתי אפשרי, אלא רק ע”י רוח ממרום, ויסורים קשים, אשר ידחפו את כלל ישראל בחוזקה, ובחוסר דרך אחרת, ללא מוצא כלשהו, כאשר המערכות הנוכחיות יתפרקו, מחמת חוסר האחדות, וחוסר היכולת לשלב ידים, ולבטל את הרצון לקבל.

 

 

 

 

slot qris