חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה אם...

אפשר היה לנווט את חיינו אחרת?

למה לא טוב לי?

קנאה, פחד, דאגה, חרדה, כעס, רצון לנקמה, עצבות, יאוש, שנאה, געגועים – נדמה שרגשות עזים וקשים שולטים בנו. נראה שאנחנו חיים את החיים כשאנחנו פשוט מגיבים לחוויות ואנשים ואירועים אבל אנחנו לא מצליחים באמת להשתלט על המציאות הנגלית לעינינו ואולי אפילו לשלוט בה, זה אפשרי בכלל?

סליחה, אפשר לשנות את המציאות?

בהחלט, יש דרך.
יש דרך שמאפשרת לנו להגיע אל מאחורי הקלעים של המציאות. היא מאפשרת לנו:

להבין מה קורה לי ולמה, למה קורים לי דווקא הדברים שקורים לי?

לגלות מהם הכוחות המניעים אותנו וכיצד ניתן לשלוט בהם

להרגיש כיצד לשנות את הרגשות המנהלים אותנו

להסתכל אחרת על החיים

לנתב את חיינו למקום שהיינו רוצים להיות בו

אתם מוזמנים ―

ללמוד לנתב את החיים אחרת.
דרך עיניים של מקובל.


הרב אברהם מרדכי גוטליב

מנהיג חינוכי-חברתי, מקובל ומדריך לעבודה עצמית.

חיבר עשרות ספרי קבלה ועבודה עצמית. מלמד את תורת הרב אשלג, ״בעל הסולם”, ובנו הרב״ש.

דרכו של הרב גוטליב בלימוד חוכמת הקבלה, הנשענת על דרכם של רבותיו לבית אשלג, היא ללמוד את העולמות הרוחניים מתוך עולמו של האדם.

 

הרב לומד את פנימיות התורה החל מגיל 7 ומתוך כך ברור לו כי אנו חייבים להביא מהפכה חברתית חינוכית לעם ישראל. מהפכה של ״ואהבת לרעך כמוך״, של אחדות והכלה של כל חלקי הציבור בארץ ועשייה חיובית ברמת האזרח הפרטי. הוא מלמד יומם ולילה ומגיש לנו את הכלים לעבודה פנימית של כל אדם, ולייסוד תנועה כללית חברתית הנוהגת בצורה צודקת וראויה ומחוברת למקור האמת.

Harav Gotlib הרב גוטליב

15

שיעורים

3+

שיעורים בונוס

650

ש״ח בלבד

אנחנו מזמינים אתכם לבנות את העצמי שלכם מחדש,

לשקם את כל מערכות היחסים עם הסביבה שלכם,

להתנהל ולנהל את העולם בדרך אחרת,

לגלות מהי אהבה אמיתית,

להשכין אותה בכל תחום ותחום בחיים,

לחיות כמו שבאמת היינו רוצים.

תלמידים מספרים

הרב גוטליב לימד אותי מהי העבודה הפנימית עם עצמי ובאופן ישיר זה משפיע על ההתנהגות שלי כלפי הבריות לטובה בכל תחומי החיים. על כך מוקירה לו תודה, חשוב מאוד להטמיע את זה בבתי ספר, זה הכי חשוב.
עינבל אוחנה
גדלתי במשפחה חילונית מאד, ללא שמץ אמונה ומסורתיות. לפני כשנתיים נחשפתי פעם ראשונה לרבי גוטליב, שהיה הרבה פחות מפורסם ומוכר ומהר מאד חשתי כבר מהשיעורים הראשונים שעומד לפני איש של אמת, אדם שמדבר בגובה העיניים, צנוע, אדם אוהב בריות, לא כועס, לא נעלב מכיל כל תלמיד וכל שאלה.

אדם שלא רק מלמד אלא מישם הלכה למעשה את הדברים שעיקרם "ואהבת לרעך כמוך, אני ה'".

לרב יש את הפתרון לכל הקשיים: החברתיים, הכלכליים הבריאותיים - הכל נמצא בחינוך, חינוך שלנו ושל ילדינו. אני מאמין שלרבי יש את היכולת להקנות את הכלים הנכונים והמדויקים להניע מהפיכה חינוכית שתהווה בסיס לשינוי המצב הנורא והבלתי אפשרי שאנו תקועים בו עקב תפיסות שגויות המנהלות את חיינו.
דודו זידנברג
הגעתי לכבוד הרב גוטליב באחת הנקודות הכי שפלות בחיים שלי, לא ידעתי איפה עוד לחפש עזרה ותשובות, כשבן אדם מאוד יקר לי הביא אותי אליו. בשיחה עם הרב הייתה הרגשה שאני יכולה לדבר על כל דבר (אם מישהו אמר לי שאוכל לדבר עם רב על כאלה דברים הייתי ממש צוחקת לו בפנים).

לא מזמן שאלו אותי מה הכי חשוב לך במנטור והבנתי שיש שני דברים עיקריים: שאני לא ארגיש שיפוטיות ושהאדם בעצמו יילך בדרך שהוא מלמד. לא ראיתי בן אדם שעושה את שני הדברים האלה יותר טוב מהרב גוטליב.
מריאנה ברנשטיין
הקורס נתן לי כלים, לתקן מערכות יחסים, אני חשה את השיפור בזוגיות וגם עם הילדים, העבודה עם מכלול הרגשות שעולים כמו כעס, עצבות - כעת נקודת המבט שלי, שהשתנתה ממש משנה לי את המציאות.

הכרתי רב שמהווה את המציאות שהוא מלמד, שמהווה את אבני הדרך של האחדות והערבות ההדדית, את ההכלה של האחר בכל פרט, מהאלמנט האישי ועד הקהילה עצמה. הגעתי ממקום ביקורתי, כי רבים יודעים לשווק מציאות כזו, אך להוות ממש, זה שימח אותי עד מאד ונתן לי תקווה עצומה.
קרן קרבנר

מה עוד מקבלים עם הקורס?

➕ בכל נושא יש שיעור וידאו בצרוף מצגת מלווה.

➕ בכל מצגת- הסברים, המחשות ודוגמאות, וכן תרגולים לעבודה פרקטית.

שאלות?

התקשרו ישירות לנציגות הקורס: קרן-נעמי 054-7716280, אלה 054-4940885

slot qris